Nájemci Říčních lázní jsou milí lidé, říká radotínský zastupitel Viktor Krištof, jehož otci pozemky patří. Nyní tam zahraje Ortel

Kdo pozval kontroverzní skupinu Ortel do Radotína? Nezruší koncert Ortelu majitel pozemků v Říčních lázních, kde se má koncert konat? Na to jsme se zeptali radotínského zastupitele Viktora Krištofa, jehož otec je majitelem pozemků.

Více Nájemci Říčních lázní jsou milí lidé, říká radotínský zastupitel Viktor Krištof, jehož otci pozemky patří. Nyní tam zahraje Ortel

V Radotíně minulý týden řádili zloději, ale bezpečnostní služba přijela pozdě. Co s tím?

Předminulou sobotu vykradli v Radotíně Na Lahovské několik domů najednou. Některé z nich byly napojené na pult zásahové bezpečnostní služby, ta však přijela pozdě. Do Radotína totiž vyjíždí z Dobřichovic, a cesta jim podle zkušeností majitelů nemovitostí trvá okolo půl hodiny.

Více V Radotíně minulý týden řádili zloději, ale bezpečnostní služba přijela pozdě. Co s tím?

Představuje se koalice "Společně pro Radotín"

Pod číslem 1 bude v letošních komunálních volbách kandidovat sdružení „Společně pro Radotín“, což je koalice TOP09, KDU-ČSL a Strany zelených. Dovolte mi, abych se na chvíli vrátil ke své bývalé profesi vydavatele radotínského Šemíka a stručně představil sám sebe a v krátkých rozhovorech postupně i své kolegy na naší kandidátní listině.

Více Představuje se koalice "Společně pro Radotín"