Chat na téma Radotín

Co na srci, to na jazyku. Chcete něco sdělit svým spoluobčanům? Anebo si povídat se svými přáteli? Můžete tak činit na tomto místě.

Jana Burešová 12.4.2019 18:12
Děkuji za skvělé stránky a přeji hodně návštěvníků.
Karel Jiras 19.9.2018 09:57
Dobrý den. Nevím zda tento chat funguje či nikoli? Koukám, že poslední příspěvek je ode mne a to z 30.4.2017. Na stránkách jsem se dočetl o sbírání podpisů proti hluku z dálničního nadjezdu nad Radotínem. To je dobře, že se tyto problémy řeší. Můj problém se týká hluku z přilehlého vlakového koridoru který vede Radotínem. Na můj dotaz na stránky Radotínské radnice, zda zvažují odhlučnění směrem do starého sídliště a zástavby rodinných domů na Rimáni, mi bylo odpovězeno, že bude v rámci rekonstrukce vlakového nádraží zřízena nízká protihluková stěna směr nádraží kousek za železniční most, kde se nedávno stala nehoda vlečky směrem k restauraci Rozmarýn. Ptám se tedy jestli jsem tu jen já, komu velmi frekventovaný provoz a sním spojený hluk od projíždějících vlakových souprav, který se rok od roku zvětšuje vadí a myslí si, že by bylo na místě zřídit zde protihlukové bariéry a zvýšit tím komfort bydlení pro občany Radotína. Zřízením protihlukových stěn, by se i zamezilo volnému pohybu oso
Eva Vejvodová 11.8.2017 13:58
Měsíc po velkém dešti
Karel Jiras 30.4.2017 09:53
pro jistotu posílám pokračování dotazu ze dne 29.4.2017 například (RADOTÍN RADOTÍŇÁKŮM nebo RADOTÍN A SPOLEČNOST). Několikrát se mi naskytl pohled a to jak v ranních tak i ve večerních hodinách a to takový, že se mladí poflakují po našem centru a nevědí co mají z nudy dělat. Vám, že je to na samotném jedinci a je jen na něm jak moc bude chtít, ale ne všichni se chtějí seznamovat např. na diskotéce, nebo na nějaké zábavě. Jednak už může být natolik pozdě, že se stydí a nebo je tak pracovně zaneprázdněn, že na to jinou, nežli online cestou nemá prostě čas.
Karel Jiras 30.4.2017 09:37
Dobrý den Teď zde koukám na můj předchozí dotaz a vidím, že tam není vše co jsem napsal a odeslal. Tak nevím jestli je to vidět jen v náhledu na webu a nebo se k vám celý dotaz nedostal, tak jak bylo myšleno.
Karel Jiras 29.4.2017 21:14
Vážená redakce Měl bych takový dotaz, nebo možná přicházím s nápadem, který v Radotíně zatím nikdo neřeší, alespoň jsem na něj nikde nenarazil. Zajímalo by mě, jestli v naší městské části funguje nějaké zařízení, nebo nějaká instituce, či popřípadě web, který by se zajímal o naši mladou generaci. Přijde mi, že nám chybí nějaká společenská základna, která by v případě zájmu na svých stránkách či zařízení, sdružovala mladé lidi, co by se chtěli seznámit s novými kamarády či známými vrstevníky. Jedná se o lidi, kterým se například ze dne na den rozpadl vztah, či ne tak úplně funguje rodinné zázemí a potřebují si s jimi podobnými pokecat, zajít na bowling, na šipky, společně si naplánovat vyjížďku na kole, bruslích, prostě se srovnat se situací jako takovou a nezabředávat do deprese, odprostit se od starých kamarádů, kteří na něj, nepůsobí zrovna dobře a stahují ho sebou ještě hlouběji na dno společnosti. Chtěl bych zde vnést do vašeho webu, myšlenku k založení nového okna a vlákna, napří
Redakce 6.4.2017 21:55
Karle, můžete zde vkládat nejen fotografie, ale i vlastní články. Portál je otevřen všem lidem z Radotína!
Karel Jiras 16.3.2017 18:47
Také se chci optat zda by nebylo možné zde zřídit sekci, kam by bylo možné vkládat fotografie a neb nějaký kontakt, kam by bylo možné fotografie posílat. já jich mám docela dost, stačí jen říci. Myslím si, že admin, by mohl vkládané fotografie třídit a dle kvality a zpracování povolit jejich zveřejnění, neb nikoliv.
Karel Jiras 16.3.2017 18:40
Nějako se to tady nehýbe.....chtělo by to vymyslet nějaká témata a k těm se pak vyjadřovat. Nebo sem umístit nějaké sekce s poddruhy. Přál bych si, aby zde bylo daleko více obyvatel z řad radotínských občanů a ne jen jich, mohli by to být i návštěvníci, ať už projíždějícími na svých bicyklech či navštěvující biotop, nebo novou některá z řad našich sportovišť. Bylo by dobré zde hovořit o problémech a tmavých místech naší městské části, na druhu stranu i o těch světlých a hezkých, které v Radotíně najdete. No, ale co je velmi důležité a na co bych se rád zeptal, zda o tomto webu vědí představitelé ve vedení naší městské části, aby na dotazy, prosby a názory mohly reagovat, právě ti kteří mohou zjednat nápravu.
Misa Buckova 14.10.2016 13:20
Pěkné stránky!!! Ať se webu daří!
Svatava Páleníková 2.10.2016 16:13
Moje dcera při vyzvedávání vnučky z lidušky zaparkovala ve dvoře za kulturním domem Koruna. Ví, že se tam parkovat nesmí, ale jinde nebylo místo, nejbližší (snad volné) parkoviště je u Alberta. Městská policie ji hned dala za stěrač oznámení o přestupku. Proč měšťáci číhají na maminky, které zaparkují na 5 minut na nevhodném místě a vyžadují zaplacení pokuty? Proč radnice společně s policií neřeší problém parkování komplexně?
Svatava Páleníková 24.9.2016 21:54
Ráda bych pochválila tento váš portál. Vypadá moc pěkně. Držím palce, aby měl brzy hodně čtenářů a přispěvovatelů.

Váš příspěvek k tématu Radotín

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

NYNÍ ONLINE

DALŠÍ TÉMATA